1997

Перше своє морозиво ми виробили 1997 року у маленькому цеху молочної фабрики, що знаходилась у селі Губиниха, передмісто Дніпропетровська. Наше морозиво у стаканчику і ескімо на паличці швидко завоювали інтерес місцевого споживача. Це й стало відправним пунктом у розвитку підприємства і організації фабрики з виробництва нових видів морозива для споживачів України.

UA

ENG

RU

Вже 2 роки потому, маленька фабрика перетворилась на комплекс з виробництва морозива у Придніпровську, де працювало 200 людей, кожного дня створюючи нові рецептури та форми морозива. Цього року було випущено перші порції морозива ескімо "ЛЕВ"

1999

2000

Рік народження продукту, який незабаром стане флагманом у асортиментній лінійці підприємства! Саме в цьому році з'являється ідея створення великого, смачного ріжка. Тоді ж народжується звучна, переможна назва для цього продукту, ім'я - "Гран-Прі"! Рецептура та унікальна для того часу в Україні технологія виробництва цього продукту - викликали величезний фурор, з моменту його появи на ринку! Ріжок "Гран-Прі" стає символом перемоги, як для компанії в цілому, так і для сотень людей, які приймали участь у його створенні! Ця позиція успішна й нині!

2001

Міленіум! Крокуємо в ногу з часом. 300 нових робочих місць, дві нові виробничі лінії, і, звісно, 5 нових видів морозива, з них найуспішнішими стали "Лев", "Стоп-наркотик" та "IceBurger".

2003

Усі виробничі потужності компанії в Україні сертифіковані відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001. Це міжнародний Сертифікат управління якістю. У цьому році було випущено "Винт", "Світлофор" і "Садочок".

У цьому році були запущені у роботу нові  виробничі лінії - EXPERT6000 inlinе виробництва ICEGROUP Польща, NMNORMECA Італія.

 

Ми розробили і запустили у виробництво нашу гордість - морозиво "Факел"! Цей рік подарував споживачам улюблені торти та рулети "Ласунка", "Три бажання", "Серце".

 

 

2004

Кількість прихильників морозива "Ласунка" росла з неймовірною швидкістю. Ми замислились над задоволенням попиту наших клієнтів по всій Україні. У 2005 році було запущено виробництво у місті Тернопіль, на західній Україні.

 

На ринку з'являється фігурне морозиво, це такі види, як "Полуничка" у формі полуниці, "Ведмедик" у формі ведмедика, "Лісовичок" - грибочок, і "Бакс" у формі долара!

2005

2006

На підприємстві відбувається модернізація лінії виробництва, яка дозволяє виробляти унікальні торти "Буржуй". Унікальність їх полягає у тому, що в процесі виробництва свіжі фрукти та ягоди викладаються на дно судка, заливаються фруктовим желе, яке зберігає свіжість ягід. Решту об'єму судка заповнюють мороженою сумішшю з фруктовим джемом. Під час його подачі до столу, судок перевертають догори верхом, підносять під струм гарячої води, десерт трохи відтаює і викладається на тарілку ягідною короною догори. Ось такий тортик - "перевертень", в якому велике різноманіття фруктів! Його популярність іноді перевищувала виробничі потужності. Аналогів торту "Буржуй" досі немає на ринку морозива в Україні.

2010

Підприємство отримує патент на корисну модель унікального за смаком (здобний, цукровий) і незвичайного за способом виготовлення вафельного стаканчику, для виробництва якого купує у австрійської компанії HAAS лінію по випіканню вафельних стаканчиків. Так у нашої фабрики з'являється свій, незвичайний, унікальний і вже популярний - цукровий, хрусткий вафельний стакан!

2011

На ринок морозива виходить новинка від Ласунки "Малюк-Ам". Це високоякісний натуральний пломбір, який не містить рослинних жирів, барвників, консервантів та інших шкідливих для дитячого організму компонентів. Саму тому його можна сміливо вживати усім бажаючим МАЛЮК-АМ! Більш того, морозиво, до складу якого входить молоко, містить багато корисних елементів - молочний білок, амінокислоти, вітаміни, мінеральні речовини. Натуральний пломбір, виготовлений за особливою рецептурою у хрусткому вафельному стаканчику, який також унікальний у своєму роді, виводить дану позицію у лідери продажу!

2014

Парк інноваційної техніки продовжує розширюватись. Технології компанії не припиняють тішити нас новими ідеями. Випускається перше в Україні морозиво - "Банан-Ай", його технологія виробництва унікальна, адже морозиво можна розкрити як банан, відкривши його мармеладну "шкірку" і насолодитись смаком справжнього банану!

 

Улюблений усіма холодний десерт у стаканчиках і ріжках зазнає інноваційних змін Ми успішно вчимося робити впорскування шоколаду на внутрішні стінки вафельних ріжків і стаканчиків.Це дозволяє довше зберігати їх вафельний хруст.

2015

Підприємство отримує можливість самостійно випікати незвичайні за формою - пласкі вафельні стаканчики. Так на ринку з'являється пломбірна серія морозива "Стакан-Великан". Форма, вага, смак і, звісно, висока якість виводять дану позицію у лідери продажу!

Якість продукції - один за найважливіших критеріїв для будь-якого споживача. Саму тому всі виробничі комплекси нашої компанії проходять найскладніший міжнародний аудит, мета якого - ретельна перевірка кожного виробничого етапу у дуже складному і достатньо довгому технологічному процесі – від початку закупки сировини до виходу готового продукту на ринок. За результатами аудиту, експерти міжнародного класу висновків дійшли висновку, що наша фабрика гідна отримати міжнародний сертифікат Системи FSSC 22000!

 

Це стало великим досягненням для Компанії, можливістю виходу на Європейський ринок і підтвердженням того, що вся наша продукція виготовляється виключно з якісної і свіжої сировини, яка не містить будь-яких домішок або небезпечних компонентів.

 

В цьому ж році на прилавках магазинів з'явилася лінійка ретро-морозива «Як раніше», виготовлена за відродженим рецептами з дитинства наших батьків, коли морозиво, коштувало 7, 22, 12, 18 копійок!

2016

2017

У січні 2017 року компанії виповнилось 20 років!

Сьогодні "Ласунка" - це 5 фабрик у різних точках країни;

 

10 000 робочих місць;

120 видів морозива;

20 років морозива!

20 ювілейних новинок!

Гаряча лінія:

0800 40 70 00

© 2007-2017 © ТОВ «Ласунка»

Дзвінки безкоштовні по всій території України (крім дзвінків з мобільних телефонів)